Pravda espressoPravda idealny napój na eleganckie przyjęcia. 

Pravda


Czy można połączyć kawę z wódką? A czemu nie. Połączenie tych dwóch produktów mamy w jednej butelce Pravda Espresso.Pravda jest robiona według receptury sprzed ponad 200 lat, z żytniego spirytusu oraz krystalicznie czystej wody źródlanej. Natomiast zastosowanie nowoczesnej metody filtracji za pomocą węgla drzewnego z polskich brzóz, trunek uzyskuje oryginalny błysk. 

wódka

Smak tego trunku przypomina Caffe frape czyli słodko-śmietankowy a jednocześnie wyraziście kawowy. Produkt zawiera naturalny ekstrakt z kawy. Dużym plusem jest sama butelka, która jest ręcznie zdobiona co dodaje elegancji na każdym stole.

Ręczne zdobienia

 Taki trunek idealnie nada się do wieczornych zimowych dni. Po napiciu się jednego łyku smak czujemy przez dłuższy czas. Można go pić bez niczego, ale również jako dodatek do pysznych drinków, a nawet idealnie nada się do ciasta np.tiramisu, żeby nasączyć biszkopty. Przepis na tiramisu z pewnością pojawi się wkrótce na blogu. Jeśli nie masz pomysłu na elegancki prezent dla bliskiej osoby, z pewnością ten trunek będzie idealną niespodzianką i zaskoczy nie jedną osobę oraz uatrakcyjni imprezkę. 

Prezent

Zbliżają się święta Sylwester nie wiesz jaki trunek kupić ? Pravda idealnie nada się na takie okazje. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger