Kuzynka "książki" idealna na prezent

Gazeta jako kuzynka książki jest idealnym pomysłem na prezent z każdej okazji. Co mam na myśli dowiemy się w dalszej części posta
Gazeta na  prezent?


Jest to możliwe dzięki Gazetomania.pl. Mianowicie dzięki serwisowi możemy wykonać i zamówić gazetę z własnym artykułem oraz z własnymi zdjęciami. Mamy możliwość wyboru ramki w jaką ma być oprawiona gazeta.

Jak zamówić i wykonać gazetę?


Po naciśnięciu na stronie internetowej przycisku zamów gazetę wyskoczy nam okno robocze.


W pierwsze kolejności mamy możliwość wyboru gotowego artykułu i zmienienia pod dowolnym kontem . Szablony, które możemy wybrać dostosowane są do każdej okazji od urodzin po dzień nauczyciela, a nawet wieczory panieńskie. Kolejnym etapem jest dostosowanie naszej fotografii. Następnie możemy zmienić wzór gazety tzn. Czy to ma być dziennik lokalny czy super dziennik, czy też inna gazeta. Jeżeli chcemy zmienić, także tył gazety jest taka możliwość. przedostatnim etapem jest wybraniu sztuk, oprawy oraz czy chcemy mieć również dodatkowy egzemplarz gazety bez oprawy. I na koniec przechodzimy do zamówienia i opłacenia.

Jakie możliwość daje taki prezent?


Z takiego prezentu z pewnością nie jedna osoba się ucieszy, a także można nie jedną obdarowaną  osobę zrobić  w "konia", że gazeta ta ma się  ukazać w kioskach, że to jest wydanie przedpremierowe.  Nie dość, że daje taka gazeta daje dużo radości to także satysfakcję z trafionego prezentu.

A o to jak prezentuje się moja zamówiona gazeta


Wybrałem opcję z dodatkowym egzemplarzem


Ramka w kolorze złotym


Z datą wydania w dniu, w którym przypadają urodziny obdarowanej osoby.


Tekst zmieniony poprzez dodanie imienia odpowiedniej osoby


Zdjęcie oraz opis zdjęcia odpowiedni do danej osoby i okoliczności.


Jeśli nie masz pomysłu na Dzień Babci i Dziadka. To będzie idealny prezent. Po co szukać po sklepach i kombinować co kupić. A nie wiadomo czy się trafi w gust obdarowanej osoby, a z pewnością taka gazeta wszystkich ucieszy, bo kto by nie chciał być w gazecie i to jeszcze na pierwszej okładce;) Najlepsze prezenty to te, które so spersonalizowane i cieszą każdą osobę.

Gazetomania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger