Łamigłówki pani detektyw sowy

Książka dla dzieci. Nie tylko musi być do czytani, ale również do rozwiązywania ciekawych zadań


Tadam


O wydawnictwie


Wydawnictwo TADAM tworzy książki, które objaśniają dzieciom skomplikowane zagadnienia otaczającego świata i rozwijają ważne umiejętności.Troska o język, dbałość o detale, teksty dostosowane do percepcji młodego czytelnika oraz wspaniałe ilustracje rozwijające jego wrażliwość estetyczną to wszystko znajdziemy w książkach tego wydawnictwa

Książka Łamigłowki pani detektyw sowy


Książka zawiera wiele ciekawych zadań dla naszych pociech. Od labiryntów po zadania rysunkowe, a także matematyczne.

Labirynt

Książka ta jest zrobiona można powiedzieć formie komiksu, ponieważ wszystkie zadania opisuje nam sowa jak widać na powyższym zdjęciu, poprzez zastosowanie chmurek. Z pewnością nie jedno dziecko zajmie się na jakiś czas rozwiązując zagadki jakie nam przygotowano. Dzięki czemu i my możemy troszkę odpocząć lub zająć się swoimi codziennymi sprawami nie myśląc co dziecko w tym czasie robi. Poprzez takie książki nasze dziecko rozwija wyobraźnię , uczy się, a zarazem ma świetną zabawę. Już się nie musimy martwić, że nasza pociecha siedzi co chwile przed telewizorem, komputerem, ponieważ dzięki tej książce z pewnością odejdzie i znacznie swoją przygodę z tą książką. Dla każdego dziecka coś się znajdzie, dzieci najbardziej lubią znajdywać różnicę między obrazkami i takie coś się również znajdzie. 

różnice

Chcesz wiedzieć jakie jakie jeszcze zagadki przygotowała nam sowa, to warto z tą książką się zapoznać i zakupić. W książce tej znajdziemy, aż 20 stron ciekawych zagadek za nie wielką cenę. W 100 % książkę mogę polecić każdemu kto ma dzieci. Jest prosto opisana, żeby każdy z najmłodszych czytelników zrozumiał treść zadań. Dużym plusem jest cena, ilość zagadek rozwijających kreatywność dziecięcą.

TadamBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger