Prezent na każdą okazję

Dziś postanowiłem opisać produkt z firmy Mygiftdna. Jest to spersonalizowana karafka z kieliszkami, nadająca się idealnie na prezent na każdą okazję.


Mygiftdna


Co możemy znaleźć w sklepie internetowym Mygiftdna?

Sklep charakteryzuje się wysoko jakościowymi prezentami na każdą okazję. Czy to chrzciny, czy urodziny z pewnością każdy znajdzie prezent idealnym dla każdej osoby. Większość produktów to produkty spersonalizowane. Co to oznacza? Mianowicie personalizacja polega na wykonaniu graweru z danymi osoby, której chcemy taki prezent podarować. Grawer wykonany jest najlepszym w Europie laserem, który daje niesamowity efekt, cechujący się wysoką jakością oraz trwałością i starannością wykonania, dzięki czemu nawet po długim czasie użytkowania pozostaje nienaruszony i dobrze widoczny.

Grawer

Spersonalizowana karafka z kieliszkami.


Idealnym na każdą okazję prezentem jest karafka.Czym się taki prezent charakteryzuje? Mianowicie, jest wykonany z wysokiej jakości szkła przez najlepszego producenta w Polsce, firmę Krosno, jest ręczne wykonana, posiada wyrazisty kształt co sprawia, że urzeka ona swoją formą i dbałością o każdy szczegół. Karafka ta posiada grawer jakim jest tekst: " Karafka do imprez specjalnych Łukasz" Imię możemy wstawić dowolne. Ja oczywiście imienia nie zmieniałem, bo idealnie pasuje do mojej osoby.  Karafka ta przeznaczona jest do likierów i nalewek.

karafka

 Do karafki dołączone są kieliszki. Sami wybieramy jaką ich chcemy (od 1 do 6). Ilość jest zależna od ceny produktu. Ja wybrałem maksymalną opcję czyli, aż 6 kieliszków. Kieliszki te są o pojemności 70 ml i wysokości 160 mm. Na kieliszkach oczywiście widnieje również taki sam grawer jak na karafce. Wykonane są również przez firmę Krosno. Cechują się wysoką trwałością jak i jakością. Kieliszki te są na charakterystycznej nóżce. 


Czas realizacji zamówienia.


Dużym plusem firmy jest sam czas zamówienia, ponieważ jest wysyłany jeszcze tego samego dnia, chyba że mamy weekend to następnego dnia roboczego. 

Zdjęcia wykonane są przy fototapecie firmy Dekowizja, która idealnie nadaję się również jako tło do zdjęć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger