Książka Pidżamersi

Kolejną ciekawą książką dla dzieci jest ona bohaterami pidżamersi od Msz Zawada


Magazyn dla dzieci


Znów mamy ciekawy zbiór zadań dla dzieci. Tym do gazetki zamiast tradycyjnej zabawki dołączone są naklejki. 


Które dziecko nie zna tej bajki z telewizji. Z pewnością większość zna i ucieszy się z takiego magazynu. Dzięki nie mu nasza pociecha będzie zajęta zabawą poprzez rozwiązywaniem zadań wraz ze swoimi ulubionymi superbohaterami. W gazetce tej znajdziemy między innymi labirynty, kolorowanie obrazków, jak i również jak to bywa w tych magazynach zadania do nauki liczenia, a także z zadania z układaniem sylab.


Czy takie książki mogą uczyć ?


Oczywiście, że tak . Książki takie dla dzieci nie dość, bawią, dają zajęcie dla naszych dzieci, to uczą rozwijają wyobraźnię. W magazynach znajdziemy między innymi zagadnienia matematyczne, plastyczne i techniczne także polonistyczne .

Brakuje ci czasu dla siebie?


Nie jeden rodzic wie, że dziecko to wiele obowiązku i wyrzeczeń. Jeśli chcemy mieć chwilę dla siebie to zakupmy dziecku takie czasopisma, a dzięki nim nasze dziecko będzie zajęte na dłuższą chwilę i nie będzie co chwile nas wołało, a każdemu przyda się chwila odpoczynku. Przy okazji nasza pociecha się czegoś nauczy , z dala od elektroniki, która pochłania czas i niszczy wzrok;)Magazyn Pidżamersami możemy zakupić na książeczkibajeczki.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger