Książeczka Blaze i megamaszyny

Święta już za miesiąc. Pora pomyśleć o jakimś fajnym prezencie. Z pomocą idzie wydawnictwo dziecięce MSZ Zawada. Dziś zaprezentuję wam książkę Blaze i megamaszyny.


Co nie co o samym wydawnictwie.Media Service Zawada jest jednym z liderów na rynku wydawnictw dziecięcych i młodzieżowych. Firma działa w Polsce od 1994 roku. Od blisko 20 lat firma prężnie działa na rynku prasy dla dzieci i młodzieży. Stała się wiodącym wydawnictwem sektora, posiadającym doświadczenie, znakomity zespół specjalistów, imponujące portfolio wydawnicze, kontakty i partnerów na całym świecie. Ich specjalnością i jednocześnie przewagą konkurencyjną są publikacje związane ze znanymi markami, stworzone na podstawie najpopularniejszych licencji. Otrzymali za nie nagrody i wyróżnienia, np. Debiut Roku dla magazynu „Scooby-Doo!” przyznany przez „Media & Marketing Polska”, „Raport Magazyny 2007”.Co zawiera książka Blaze megamaszyny.


W książce znajdziemy opowiadanie o tytułowym bohaterze jakim jest blaze. Zapewne nie jedno dziecko widziało tą bajkę w telewizji. 
Jak widzimy na zdjęciu powyżej książka ta posiada piękne barwne ilustracji. Dzięki czemu zainteresuje nawet tych najmłodszych czytelników.

Oprócz bajeczki jest też mała niespodzianka dla dzieci. Słowo mała nie bierzmy dosłownie, ponieważ jest to sporych wymiarów mata i 12 figurek .  Czy ta książka jest idealnym prezentem dla dziecka?

Owszem, przykładem jest mój syn, który widząc tą książeczkę od razu poznał bohatera blaze. Jak zobaczył tą książkę pierwszymi słowami na jej widok było zdanie " WOW !!! tato to blaze widziałem taką bajkę w telewizji" nawet nie zdążyłem dobrze zobaczyć a on zaczął już się matą bawić.Dzięki takim wydawnictwom dla dzieci i młodzieży nie mamy już problemu ze znalezieniem idealnego prezentu czy to na święta czy na urodziny dla naszych pociech.
Książkę można zakupić na książeczkibajeczki.pl

Zdjęcia wykonane są przy fototapecie firmy Dekowizja, która idealnie nadaję się również jako tło do zdjęć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger