Krówki reklamowe

Nie masz pomysłu na reklamę swojego sklepu? Wystarczy poczęstunek krówkami.

Krowki reklamowe
Krówki te wykonane są według wieloletniej sprawdzonej receptury. Słodycze te przypominają nam smaki naszego dzieciństwa. Są to tzw. krówki mordoklejki (ciągutki). Jak cukierki mogą reklamować naszą firmę? Szczegół tkwi w papierki jakim są one zapakowane. Mianowicie papierki możemy dać z naszym logo firmy. 


Dzięki takiemu poczęstunkowi nasi goście na spotkaniu nie dość, że będą rozkoszować smakiem krówki to także zapamiętają naszą firmę. Cukierków tych możemy nie tylko korzystać jako firma, ponieważ w ofercie swojej sklep posiada ofertę "papierków" na każdą okazję. Czy to ślubne lub okolicznościowe, a nawet możęmy zrobić na urodziny naszych pociech z imieniem i z datą w który dzień okoliczność ta przypadła. Pomysłu na zastosowanie takiego produktu reklamowego jest sporo. Wszystko zależy od naszej inicjatywy. Poprzez taką reklamę zyskamy wiele nowych klientów. 

etykiety reklamowe

Szczegóły na temat samego zamówienie  produktów:

min. zamówienie: 5 kg (1 kg to ok. 74 krówki)
okres przydatności: 6 miesięcy
rodzaj etykiety: papierowa (bezpłatny projekt)
opakowanie zbiorcze (karton): 5 kg

Chcesz mieć również taką reklamę wystarczy nacisnąć na logo i automatycznie przekieruje Ciebie do strony gdzie można zasięgnąć więcej informacji i zamówić nasz produkt reklamowy.

krowki reklamowe

2 komentarze:

  1. Krówki z logo dla firm to niezły sposób na reklamowanie firmy! Patent oryginalny i jakże smaczny! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tego typu reklama jest mega smaczna i skuteczna, tak samo jak toreb foliowych wielokrotnego użytku z nadrukiem, które świetnie sprawdzają się jako forma reklamy dla firm.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger