Dekowizja

Dziś opiszę paczkę od Dekowizji jaką przyniósł mi kurier. Opakowanie tajemnicze, a efekty po zamontowaniu rewelacyjne. 


paczka z dekowizji


Po otwarciu tajemniczej przesyłki ukazała mi się fototapeta jaką sam wybrałem.

tapeta na fizelinie


Dużym plusem w sklepie jest wybór rozmiaru, ponieważ sami wybieram jak duży obraz ma być co do centymetra. Następnym krokiem jest wybór materiału oraz laminatu. Moim wyborem była fototapeta winylową na fizelinie z laminatem błyszczącym o wymiarach 230x130 cm. Troszkę tajemniczo brzmi, ale już tłumaczę. Laminowanie/werniksowanie polega na pokryciu wydruku cienką warstwą, bezbarwnego i bezwonnego lakieru płynnego. Poprzez laminowanie wydruk staje się odporny na różnego rodzaju zarysowania, zadrapania, zmywanie czy ścieranie. Podkreśla również głębie oraz nasycenie kolorów, a dzięki filtrom UV pozostaną one żywe przez długi czas.  Sam proces montażu tapety myślałem, że będzie skomplikowany, ale się myliłem . Nie bez powodu wybrałem fototapetę winylową na fizelinie. Dzięki tej opcji przyklejenie tapety jest dziecinnie proste, ponieważ w pierwszej kolejności musimy zaznaczyć wymiary na ścianie, następnie ścianę oczyścić, zagruntować raz klejem. Następnie poczekać, aż wyschnie ok. 2h i kolejnym ostatnim etapem jest ponowne pomalowanie ściany klejem ( dzięki opcji na fizelinie, nie smarujemy już tapet tylko samą ścianę) i wyrównanie tapety do linii jakie zaznaczyliśmy na ścianie. Cała robota trwała tylko chwilę, a efekt rewelacyjny. Miałem obawę, że na farbie fototapeta nie będzie się trzymała, ale znów byłem w błędzie. Fototapeta, a w szczególności spadające krople wody ze storczyków spodobały się mojemu synowi co widać na zamieszczonych poniżej zdjęciach. 

storczyki
orchidea
fototapeta

Na stronie dekowizji jest wiele możliwości wyboru produktu. Dodatkowym atutem jest opcja ukazująca nasz wybór w różnych pomieszczeniach, dzięki czemu już mamy wgląd jak mniej więcej wygląda dany produkt na ścianie.

przykłady

Nie musimy się bać, że pogubimy się w tak wielu opcjach do wyboru, ponieważ wszystko dokładnie jest na stronie opisane.

wybór produktu

W zupełności przy wyborze wzoru jaki ma być na fototapecie możemy sugerować się przykładem, ponieważ odzwierciedla rzeczywisty wygląd, a nawet wydaję się, że kolory są żywsze niż na pokazanym wzorze. Dużym dodatkowym plusem jaki napotkałem jest szybkość realizacji zamówienia. Sam proces jest szybki i na bieżąco jesteśmy informowani co się dzieje z naszym zamówieniem. Sama obsługa jest w 100% profesjonalna, doradzą i odpowiedzą na każde pytanie odnośnie wyboru produktu. Jeśli chcielibyście również urozmaicić swoje wnętrze wystarczy weź na stronę i wybrać coś odpowiedniego do swojego wystroju mieszkania. Taka tapeta dodaje uroku i elegancji pomieszczeniu jak i również ożywia jednolite ściany. 

Dekowizja


1 komentarz:

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger