Słodkie sny

Miałem okazję przetestować produkty ze sklepu Słodkie Sny. A o to co znajdowało się w paczce.


Słodkie Sny

Wiadomo jak w życiu jest ważny sen, a żeby wyspać się potrzeba nam jest wygodna poduszka dzięki której nasz pozycja jest zdrowa dla naszego kręgosłupa. Dzięki poduszce BOSSANOVA SOFT nasz komfort w trakcie snu będzie dużo lepszy niż przy najzwyklejszej poduszce. Poduszka to posiada wymiary 50x60 i jest wypełniona 20 % Nowym białym gęsi puchem i 80 % drobnymi piórkami puchowymi, dzięki zawartości pierza poduszka ta ma znakomite właściwości filtracji powietrza , a także wchłania i odprowadza wilgoć z ciała. Wypełnienie z puchu cechuje się wysoką sprężystością i miękkością wręcz można powiedzieć, że posiada efekt memo tzn. Po naciśnięciu powraca do swojej pozycji wyjściowej. Tkanina w jakiej znajduje się wypełnienie to 100% bawełna (185g/m2)

PoduszkaBossanova

Jak już mamy poduszki, przydałyby się do niej eleganckie poszewki. Oczywiście poszewki Satynowe jednobarwne zamówiłem również w sklepie Słodkie Sny. Poszewki te idealnie są dopasowane do naszych poduszek, są w kolorze limonki. Wykonane one są z miękkiej satyny nie błyszczącej, a co za tym idzie nie śliskiej 100% bawełny.Tak przygotowane poduszki pasują do każdej eleganckiej sypialni. Dzięki tym poszewkom możemy się cieszyć dłużej poduszkami, ponieważ wystarczy zdjąć poszewkę i ją wyprać, a co za tym idzie? nie brudzimy poduszki. 

Poszewka

Jeśli jesteśmy już kwestii czystości to przed ubraniem czystej pościeli należało by się umyć. Dzięki ręcznikowi fit z pewnością wytrzemy się do sucha;) Ręcznik ten jest dość spory (50x90cm) jest w kolorze cappucino więc idealnie nada się jako ręcznik kąpielowy do każdej łazienki. Wykonany jest z 100% bawełny, dzięki czemu jest miękki w dotyku i posiada bardzo dużą chłonność wody. Grubość takiego ręcznika to  360 gr/m2. 

Duży ręcznik

Zamawiając duży ręcznik postanowiłem również wziąć mały (30x50cm) pasujący do każdej kuchni czy też do łazienki idealny do rąk.Ręcznik greno jest wykonany 100 % bawełny i pasiada dużą gramaturę (500g/m2) dzięki czemu idealnie wchłania wilgoć jak i również jest miękki w dotyku. Kolor dobrałem przybliżony do dużego ręcznika . 

mały ręcznik

Jesli chcesz zapewnić sobie lub swoim bliskim komfort spania wystarczy wejść na stronę sklepu Słodkie Sny i wybrać coś dla siebie bądź na prezent na każdą okazję. Dzięki rozmaitości produktów z pewnością skompletujemy sobie wspaniałe posłanie naszego łóżka, bądź urozmaicimy nasze wnętrze łazienki pięknymi ręcznikami. Wszystko produkt są wykonane tak, żeby zadowoliły każdego klienta , nawet tego najbardziej wymagającego.

 

3 komentarze:

  1. Nie słyszałem nigdy o tym produkcie, ale przyznam że czasem ułożenie złe na poduszce równe jest połamanemu karkowi. Pomysłowy post.

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję współpracy! Świetne produkty 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję współpracy! świetne produkty i pomysłowy post 😊

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger