Super krówka

Czy znane cukierki krówki mogą być bez mleka? A co za tym idzie nie zawierają laktozy i kazeiny. Tak to możliwe dzięki super krówce.


Super krówka

Jak to możliwe, że krówki te nie posiadają ani grama mleka krowiego. Mianowicie zostało ono zastąpione ekologicznymi produktami jakimi są kokosowe mleko i cukier.Można rzec, że ten produkt wśród słodyczy jest najzdrowszy wśród wszystkich innych odpowiedników. Smakiem dorównują, a nawet są lepsze niż nie jedna tradycja krówka. Ja miałem do dyspozycji dwa warianty smakowe . Pierwszym smak, który najbardziej posmakował mojemu dziecku był bananowy. 

Krówki bananowe

Czuć wyraźnie w nich nutkę bananów , połączony z rozpływającą się w ustach "mleczną" krówką. W skład tych łakoci wchodzą: naturalne aromaty, cukier kokosowy, mleko kokosowe, syrop ryżowy, białko słonecznika, banan liofilizowany, guma arabska (błonnik w akcji). Jak widać są odpowiednie w 100 % dla Wegan. Krówki te to bogate źródło fosforu, magnesu i potasu.
Drugim smakiem jaki do mnie zawitał był toffi. 

Krówki toffi

Łakocie o tym smaku najbardziej mi posmakowały. Jak widać dla każdego coś dobrego.Skład jest taki sam jak poprzedni produkt, tylko z ty wyjątkiem, że nie zawiera banana liofilizowanego.

Superkrowka

Kolejnym produktem, a zarazem najciekawszym jest krem orzechowo-kakaowy. 

Krem orzechowy

Krem ten nadaje się zarówno na kanapki, czy też na naleśniki bądź wszelkiego rodzajów desery.Skład tego kremu również jest w 100 % naturalnych składników. 

Ekologiczne

Oprócz podstawowych składników jakimi są cukier i mleko kokosowe taki krem zawiera: pastę z orzechów laskowych, olej słonecznikowy, proszek kakaowy o obniżonej zawartości tłuszczu, masło shea, guma arabska, lecytyna słonecznikowa.  
Z pełną ofertą smakową możemy zapoznać się na stronie Super krówki, klikając na poniższe logo.
2 komentarze:

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger