Fotoobraz z galerii druku

Prezent, który z pewnością każdy z niego się ucieszy. Otrzymałem od firmy Galeria druku wspaniały fotoobraz, który zaprojektowałem sam.


Fotoobraz

Dzięki kreatorowi dostępnemu na stronie samo wykonanie projektu jest bardzo proste. Jak wejdziemy na kreator w pierwszej kolejności mamy wybór co chcemy zrobić czy obraz na płótnie bądź zdjęcia na papierze foto. Jeśli już wybraliśmy pierwszą opcję jak to było w moim przypadku to przechodzimy  do wyboru z jakiego ma być wykonany , u mnie była bawełna. W kolejnym etapie przeciągamy nasze zdjęcie, które ma widnieć na obrazie, już prawie mamy wszystko gotowe wystarczy wybrać grubość obramowania ( ja wybrałem 4 cm ), rozmiar obrazu ( u mnie 70x50) zadrukowanie boków ( ja wybrałem białe boki) następnie jak chcemy możemy wybrać, żeby zdjęcie było w sepi bądź czarno-białe albo dodać inne efekty. I już przechodzimy do danych do zamówienia. I jak widać sama kreator jest dość prosty, że każdy powinien sobie z nim poradzić. Przejdźmy do moich ustawień jakie ja wybrałem w kreatorze. Dużym plusem było wybranie grubszego obramowanie przez co ładnie wygląda obraz na ścianie.

Galeria druku

Po wybraniu wszystkich opcji i dodaniu odpowiedniego zdjęcia, obraz otrzymany niczym się nie różni od zaprojektowanego w kreatorze. Galeria druku zadbała o precyzyjne wykonanie obrazu dbając o każdy szczegół, od jakości druku poprzez wykorzystany materiał na jakim jest obraz. Bawełna idealnie pasuje i okazuję piękno zdjęcia i dzięki temu mamy pamiątkę na lata bez obaw , że wyblaknie czy coś się z nim stanie. 

Obraz na płótnie

Taki obraz nada się zarówno do dla każdego kto chce mieć pamiątkę z rodzinnych chwil spędzonych razem, czy też idealny będzie na prezent czy to urodzinowy bądź na chrzciny albo też na ślub każda okazja będzie idealna, żeby obdarować bliskich takim prezentem.


Współpraca


1 komentarz:

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger