Smakusiowy blog wielotematyczny

Fotoobraz z galerii druku | Smakusiowy blog wielotematyczny

Fotoobraz z galerii druku

Prezent, który z pewnością każdy z niego się ucieszy. Otrzymałem od firmy Galeria druku wspaniały fotoobraz, który zaprojektowałem sam.


Fotoobraz

Dzięki kreatorowi dostępnemu na stronie samo wykonanie projektu jest bardzo proste. Jak wejdziemy na kreator w pierwszej kolejności mamy wybór co chcemy zrobić czy obraz na płótnie bądź zdjęcia na papierze foto. Jeśli już wybraliśmy pierwszą opcję jak to było w moim przypadku to przechodzimy  do wyboru z jakiego ma być wykonany , u mnie była bawełna. W kolejnym etapie przeciągamy nasze zdjęcie, które ma widnieć na obrazie, już prawie mamy wszystko gotowe wystarczy wybrać grubość obramowania ( ja wybrałem 4 cm ), rozmiar obrazu ( u mnie 70x50) zadrukowanie boków ( ja wybrałem białe boki) następnie jak chcemy możemy wybrać, żeby zdjęcie było w sepi bądź czarno-białe albo dodać inne efekty. I już przechodzimy do danych do zamówienia. I jak widać sama kreator jest dość prosty, że każdy powinien sobie z nim poradzić. Przejdźmy do moich ustawień jakie ja wybrałem w kreatorze. Dużym plusem było wybranie grubszego obramowanie przez co ładnie wygląda obraz na ścianie.

Galeria druku

Po wybraniu wszystkich opcji i dodaniu odpowiedniego zdjęcia, obraz otrzymany niczym się nie różni od zaprojektowanego w kreatorze. Galeria druku zadbała o precyzyjne wykonanie obrazu dbając o każdy szczegół, od jakości druku poprzez wykorzystany materiał na jakim jest obraz. Bawełna idealnie pasuje i okazuję piękno zdjęcia i dzięki temu mamy pamiątkę na lata bez obaw , że wyblaknie czy coś się z nim stanie. 

Obraz na płótnie

Taki obraz nada się zarówno do dla każdego kto chce mieć pamiątkę z rodzinnych chwil spędzonych razem, czy też idealny będzie na prezent czy to urodzinowy bądź na chrzciny albo też na ślub każda okazja będzie idealna, żeby obdarować bliskich takim prezentem.


Współpraca


Share this:

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. ciekawa pamiątka

    https://emilia-skucinska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń