Fotoksiążka Printu

Dziś postanowiłem opisać fotoksiążkę, która trafiła w moje ręce od firmy Printu.
W przeciwieństwie do wielu firm oferujących tego typu produkty, przy samym projektowaniu naszej książki nie musimy ściągać żadnego programu na nasz komputer, ponieważ wszystko co potrzebne mamy na stronie Printu. Jak widać na powyższym zdjęciu projekt zaczynamy od okładki. Mamy do wyboru 3 opcje : twarda, miękka czy też wykonana z płótna. Rozmiary fotoksiążki są dostępne również w trzech wariantach: 20x20 , 25x20, 30x30.   Postanowiłem zrobić album rodzinny z twardą okładką w rozmiarze 25x20 z papierem błyszczącym. Do wyboru mamy wiele układów, wzorów jak i wiele dodatków. 


Fotoksiążka jest idealnym prezentem dla naszych pociech, możemy zrobić tak jak u mnie było od narodzin po najważniejsze chwile dziecka. Ciekawą opcją jest również dodawanie stron z napisami oddzielającymi poszczególne okresy naszego życia.Taki prezent jest idealny na pamiątkę chrztu świętego.


Projekt mój zawierał 132 strony. Przy tak dużej ilości stron można by pomyśleć, że książka będzie bardzo gruba, ale pozory mylą ponieważ strony są dosyć cienkie i naprawdę pięknie ona wygląda. 


Na jednej stronie możemy dodać od 1 do kilku zdjęć. Dzięki takiej opcji możemy mieć wszystkie chwile ujęte w jednej książce.Pójdźmy w wodze fantazji i zaprojektujemy własną fotoksiążkę od podstaw. Jak książka będzie wygląda zależy tylko od Ciebie. Samo projektowanie jest banalnie proste i odwzorowuje w 100% produkt jaki otrzymamy. Chcesz zrobić komuś wspaniały prezent. Czy to na Ślub, czy też album na chrzest, bądź na urodziny każda okazja jest idealna, żeby obdarować kogoś wspaniałymi chwilami zamkniętymi w książce. W przeciwieństwie o tradycyjnym albumów zdjęcia nam nie poginą, ponieważ wszystko jest wydrukowane i umieszczone w fotoksiążce. Dzięki firmie Printu możemy zaprojektować nie tylko fotoksiążkę, ale także fotoalbum czy też minibook.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger