Prezenty na Dzień Ojca

Jeśli nie macie pomysłu na prezenty na zbliżające się święto naszych Ojców, to jak zawsze z pomocą przychodzi MygiftDna.


MyGiftDna


Dziś postanowiłem opisać prezent jaki przyszedł na dzień ojca. Mianowicie były nimi 2 wspaniałe produkty. Pierwszym z nich był termo kubkiem, bo który z ojców nie lubi ciepłej kawki wypić przed telewizorem i cieszyć się ciepłą kawką przez parę godzin. Czy to nasz tata lubi wyjeżdżać na wycieczki czy też na ryby to taki kubek jest idealny dla niego. Kubek jest o pojemności 350 ml  i o wymiarach 21 x 6,5 cm. 

Kubek

Wewnątrz wykończony dwiema ściankami ze stali nierdzewnej oddzielonymi od siebie próżnią. Zewnątrz plastikowe matowe wykończenie w kolorze czarnym ze spersonalizowanym grawerem. Kubek posiada plastikową pokrywkę, która szczelnie chroni przed wylewaniem się napoju. Pokrywka posiada funkcje push open/close, dzięki czemu nie wymaga obsługi oburącz.

Kubek termiczny

 Taki prezentem możesz zaimponować i Ty. 
Drugim produktem, który zapewne ucieszy nie jednego ojca jest portfel skórzany z żartobliwym tekstem zapakowany w ładnym pudełeczku z własnym grawerem.Na portfelu widnieje ciekawy, a zarazem żartobliwy tekst: "Kiedyś byłem milionerem, teraz mam żonę" na pudełeczku możemy dodać dowolny grawer.


portfel

Stylowy skórzany portfel jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, pomieści gotówkę, karty i dokumenty. Posiada miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na karty kredytowe, 5 kieszeni na dokumenty. 

Skórzany porfelSkórzany portfel

Wykonany jest ze skóry w kolorze brązowym.

1 komentarz:

  1. Fajny post! Expresso Patronum i tak wygrywa ze wszystkim :)
    Zapraszam do siebie:
    http://artgirl12.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger