Kupa szczęścia

Co kryje nasza "kupa". Dzięki niej możemy wyczytać o stanie naszych jelit.

KsiążkaDzięki zdrowym jelitom czujemy się lżej, szczęśliwsi oraz nie odczuwamy dyskomfortu odnośnie wzdęć czy też gazów. Jak o nie zadbać? Te informacje znajdziemy o to tej książce stworzonej przez dr n. med. Adriana Schulte . Autor książki jest specjalistą w zakresie medycyny ogólnej i naturalnej. Jako starszy lekarz i dyrektor medyczny, prowadzi oczyszczanie jelit w „FX Mayr Center Bodensee” w Ueberlingen. Jak widać możemy książce w zupełności zaufać. Na początku książki mamy opisany wygląd naszej kupy i co nie co o historii toalety. Ciekawostki na temat kiedy i gdzie powstały pierwsze toalety i jak one wyglądały. Kolejnym etapem książki jest nasz układ trawienny, bo dzięki niemu wydalamy to zbędne z naszego organizmu.

Układ trawienny

Dzięki dalszym wskazówką z książki dowiemy się jak zadbać o nasze jelita, oczyścić je i wrócić do stanu gdy były zdrowe. Czytając tą książkę dowiemy się również jakich pokarmów unikać a jakie należy spożywać, a także jaka jest potrzebna ilość cukru czy też soli, żeby dobrze funkcjonować. Dzięki stosowaniu paru zasad może zadbać o ogólny stan naszego zdrowia. Zasady są proste i przejrzyste dzięki takiemu diagramowi łatwo je przyswoimy.

diagram

Książka zawiera wiele obszernych tematów na temat naszego układu trawiennego. Z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, ale gwarantuje zaczynając czytać książkę będziecie chcieli przeczytać ją całą. 

Spis treści

Od początku do końca zaciekawi każdego, bo kto nie chciałby być zdrowszy dzięki zastosowaniu kilku zasad żywieniowych, a to jest proste poprzez zapoznaniu z tą książką bardzo łatwo zmienisz swój tryb życia.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger