Patera MyGiftDna

Jeśli nie macie pomysłu na prezent na Dzień Matki to z pomocą przyjdzie MyGiftDna. Dziś zaprezentuje wam spersonalizowaną paterę.


Patera


Chcesz podarować swojej mamie coś wyjątkowego to jest okazja. Można zamówić sobie paterę wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem mamy oraz z pięknymi zasadami, zwyczajami jak np. "Dom jest tam gdzie jest mama".

Dzień kobiet

Grawer jest wykonany techniką laserową dzięki czemu jest on trwały nawet po wieloletnim użytkowaniu. Tak samo jak i sama patera jest wytrzymała, ponieważ wykonana jest ze szkła, które jest 2-3 razy bardziej odporne niż porcelanowe czy porcelitowe produkty o podobnej grubości. Patera ta idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wypieki jak i również na owoce czy też słodycze. Wysokość takiej patery to 11,5 cm a natomiast średnica to aż 32 cm dzięki czemu nawet duży tort się na niej zmieści.

Patera z grawerem

Tak jak większość produktów z tego sklepu jest zrobiony i wysyłany tego samego dnia ewentualnie następnego dnia roboczego. Z pewnością mogę stwierdzić, że ta patera umili naszej mamie nie jedną imprezę mogąc się pochwalić WŁASNĄ paterą podpisaną, bo która mama nie chciałaby mieć jakiejś rzeczy, która należy tylko do niej, a dzięki grawerowi zapewniamy to naszym mamą. Dzień Matki już blisko więc warto zaopatrzyć się coś unikatowego i wyjątkowego. Mamy mamy tylko jednej więc dajmy paterę wraz z ciastem własnego wypieku. Ja taką podaruje mojej mamie i podam ją z babką majonezową, żeby zakryła grawer. 

Babka majonezowy

Dopiero po jej zjedzeniu ukaże się grawer i wtedy można zobaczyć łzy wzruszenia i zachwytu naszej mamy. I z pewnością będzie to najlepszy prezent jaki możemy podarować, ponieważ jest to pamiątka na całe życie i nie pójdzie w odstawkę jak to bywa z kartkami czy laurkami, które blakną. 

MyGiftDna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger