Fotoksiążka Saal Digital

Fotoksiążka Saal-Digital jest idealnym prezentem na każdą okazję. 

fotoksiążka

Każdy z pewnością myśli , że stworzenie takiej fotoksiążki to jest duży problem. Dzięki Saal-Digital to nic trudnego. Wystarczy ściągnąć program i działać intuicyjnie;) Film jak ściągnąć i obsługiwać program, a także z prezentacja mojej fotoksiążki można obejrzeć TUTAJ. W programie znajdziemy wiele ciekawych motywów, jak i dużo clipartów. 

Saal-digital

Do załączonych zdjęć możemy również dodawać własne teksty.

Teksty do zdjęć


Naszą przygodę z tworzeniem takiej fotoksiążki zaczynamy od okładki. Moim wyborem, była okładka z watowaniem. Mianowicie posiada dodatkową, miękką warstwę waty. Ta sprawia, że fotoksiążka wygląda na bardziej elegancką i wartościową. Podczas watowania oprawa została wypełniona 3 mm gąbką.Różnicę, którą widać i czuć.


Układ zdjęć na stronie również dopasowujemy sami mogą być to zdjęcia np. jedno duże zdjęcie na dwóch stronach bądź kilka małych to zależy od naszej wyobraźni.

Jedno zdjęcie
kilka zdjęć

Można również dodawać grafikę już wbudowaną w program lub tzw chmurki rozmów;)

Clipart
Chmurki

Jak widać możliwości jakie daje nam program do stworzenia książki jest naprawdę wiele. Możemy stworzyć książkę na każdą okazję. Czy to na komunię czy też na dzień  Matki zbliżający się dużymi krokami. Jeśli nie mamy pomysłu wystarczy po prostu wejść na stronę Saal- Digital i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie czy też dla osoby bliskiej .

Saal-DigitalBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger