Rozaria piękne róże

Czas pracy w ogrodzie. Kto nie lubi róż na swojej działeczce. W mojej paczce znalazły się 2 piękne kwiatki.

Sadzonkiróże
Jak widać na załączonych zdjęciach róże już mają ładne odnóżki więc bezproblemową się przyjmą. 


Sadzonki można trzymać na razie w domu póki się troszkę noce nie ocieplą jak tak postanowiłem zrobić o po tygodniu efekt był zadziwiające nasze odnóżki zrobiły się duże większe.RóżaSadzonki są bardzo dobrze zabezpieczone w paczkach. Te które otrzymałem są w doniczkach 2l.DoniczkaOtrzymałem następujące odmiany1. Chopin wielkokwiatowy 


Chopin

Jest to piękna róża o dużych białych kwiatach. jest odmianą wyhodowaną w Polsce. Idealnie prezentuje się w grupach jak i również jako pojedyncza roślinka. Kwiaty są duże nawet do 14 cm. pędy dorastają do 150 cm a na każdym pędzie nawet do 3 - 5 kwiatków. 


Old Fragrance

Jest to róża o dużych fioletowo różowych kwiatach osiągających do 12 cm. To co wyróżnia tą różę jest jest intensywny zapach. Pięknie się prezentuje w małych grupach jak i również jako pojedyncza roślinka. Można sadzić ją z mieszanymi kolorami. Ten gatunek pasuje do wszelkiego rodzaju ogrodu po te eleganckie gdzie wszystko pięknie ładnie ułożone po ogrody mniej zadbane, bo ta roślinka będzie wszędzie pięknie wyglądała.


Te i wiele innych ciekawych róż możemy znaleźć w szkółce róż ROZARIA.


róże

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger