Dom, kuchnia i życie w zgodzie z naturą

Dziś mam okazję opisać wam książkę pt" Dom,kuchnia i życie w zgodzie z naturą". Wiadomo co naturalne to zdrowsze;)


Dom, kuchnia i życie w zgodzie z naturą


Autorka książki Melissa k. Noris prowadzi bloga. która zaznajamia nas z naturą. Co mam na myśli mianowicie ukazuje nam jak dawniej żyli ludzie w zgodzie z naturą, sami uprawiali roślinny, hodowali zwierzęta czy też robili sami środki domowego użytku bez użycia zbędnej chemii czy też oprysków upraw jak to bywa w dzisiejszych czasach , żeby coś sprzedać musi pięknie wyglądać, ale w sklepowych półkach produkty, który by się nie wzięło do ręki zawiera chemię czy też konserwanty.Z książki dowiemy się jak odpowiednio zadbać o nasze zdrowie, nauczymy się jak uprawiać owoce, warzywa czy też zioła w ogrodzie lub na balkonie, jak pozbyć się szkodników z naszych upraw bez użycia chemii, a także za pomocą książki sporządzimy domowe przetwory , a także nie jedno pyszne danie jak i również zaczniemy sami robić sobie środki domowego użytku. jak widać książka ta zawiera wiele cennych wiadomości, które warto wdrożyć w życie. Ciekawostką w tej książce są cytaty z biblii są one powiązanie do dawnych czasów i nawoływaniem żeby żyć z urodzajów jakie daje nam natura.


Cytat Cytaty z Biblii

W książce znajdziemy informację jak zrobić środki potrzebne do domu jak np. własny środek piorący w płynie , czy też wiele innych zamienników tradycyjnych środków chemicznych dostępnych w sklepach.

Środki domowej roboty 

Znajdziemy w niej również przepisy na pyszne domowe obiadki z wykorzystaniem własnych upraw, czy też własnej hodowli.

Domowy obiad

W książce oprócz obiadków znajdziemy wiele innych przepisów , oczywiście wszystkie w zgodzie naturą z własnych upraw, poniżej przedstawiam częściowy indeks przepisów.

Przepisy

W książce oprócz przepisów kulinarnych czy też na środki domowego użytku znajdziemy również porady jak np. odetkać rury produktami jakie mamy w domu, czy też jak wyczyścić prysznic i wiele innych ciekawych porad. 

Porady domowe

Jeśli nie miałeś do czynienia z uprawą roślin, warzyw i owoców. Nie martw się ta książka i tu przyjdzie z pomocą . Wszystko w niej jest w niej dokładnie wytłumaczone kiedy jak i co sadzić no i najważniejsze kiedy zbierać plony. Dzięki tej książce nawet laik poradzi sobie z uprawą roślin czy też hodowlą zwierząt, a nawet produkcją naturalnych kosmetyków czy też z ugotowaniem pysznych potraw. W tej nie wielkiej książce znajdziemy bardzo wiele rzeczy, które nas zaciekawią i z pewnością wykorzystamy w życiu codziennym. Książka zawiera 265 stron jest w okładce miękkiej , która jest ukazana pięknymi kolorami i zachęca do jej przeczytania;)

Dom, kuchnia i życie w zgodzie z naturąOkładka

Życzę miłej lektury;) Tą książkę i wiele innych w ciekawych pozycji możemy znaleźć TUBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger