Ubierzfona

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się stronka internetowa z "ubraniem" dla telefonów. Co to oznacza zobacz sam zaglądając Tu i czytając posta;)

W tym sklepie znajdziemy wiele ciekawych etui i pokrowców do znanych marek telefonów. Znajdziemy także do HTC desire 610, wiele ciekawych promocji, a zarazem zniżek cenowych jak np. Kwieciste pokrowce z rysikiem gratis w promocji z 63 zł na 49 zł.

Kwieciste etui do HTC 610

I wiele innych etui. Następnym ciekawymi ubrankami są etui do Iphone 5c Apple znajdujące się TUTAJ. W tej kategorii również znajdziemy wiele ciekawych pozycji cenowych. W zupełności mógłbym polecić Etui AC/DC z dużą zniżką z 127 na 49 zł

AC/DC etui ma iphone

Kolejnymi, które przedstawię są do telefonów Xperia Z1, znajdziemy je TU. W tej kategorii jak i w poprzednich jest wiele ciekawych pozycji. Z całą pewnością mógłbym zaproponować następujące etui przeznaczone dla biegaczy. Jest to uniwersalne etui na ramię ze zniżką z 127 zł na 99 zł.

Uniwersalne tui na ramię

Wszystkie produkty z tego sklepu są objęte DARMOWĄ DOSTAWĄ i wykonane z największą precyzją, żeby klient był zadowolony jak i z wykonanego materiału czy też idealnego dopasowania do danego modelu. Te i wiele innych "ubranek" do różnych modelów telefonów znajdziemy TU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger