Tapicer Roman Orlik

Dziś zaprezentuje wam wygodne pufy od Tapicera Romana Orlik

Tapicer Tomasz Orlik


Pierwszą pufę którą opiszę jest to pufa typu krasnal. Jest ona wygodna, gdyż posiada oparcie i idealnie dopasowana jest do naszych pleców. 

Pufa krasnal

Wykonana jest z delikatnego materiału,a także odpornego na zabrudzenia i na zdarcia. Pod siedziskiem znajduje się przydatny schowek na niezbędne rzeczy, które chcemy mieć pod ręką , jak np. skarpetki, czy też gazety bądź kocyk.

Schowek pod siedziskiem 

Ta pufa nadaję się zarówno do salonu, jak i również to pokoju wypoczynkowego do siedzenia przed telewizorem. Bardzo spodobała się ona mojemu synkowi 6 letniemu i dlatego zagościła ona w jego pokoju. Wymiary pufy są następujące : 


Wysokość całkowita: 78 cm
Wysokość siedziska: 38 cm
Szerokość: 47 cm
Głębokość: 60 cm


Jak bywa na solidne mebelki, także ma swoją wagę i waży 10kg. Tkanina z jakiej ją wykonano to Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova). Natomiast spód pufy wykonany jest na nóżkach typu ślizgacz.

nóżki typu ślizgacz

Drugą pufą jaką opiszę jest pufa okrągła , także jest wykonana z materiału przypominającego plusz Jest to tkanina Suedine (inaczej Mikrofaza, Alova), która jest odporna na zdarcia jak i również na zabrudzenia. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału pufa ta jest wygodna , nawet przed długim siedzeniu . 

Pufa okrągła

Wysokość jak i szerokość to 40 cm. Nawet dzieci bez problemu na nią usiądą.


Do spodu pufy zamontowane są nóżki typu ślizgacz. Przez co nie musimy zakładać "filców" , żeby nie porysować paneli.


Na końcu tego postu opiszę krótko poduszkę jaka wpadła w moje ręcę.


Jest to poduszka typu jasiek. Bardzo wygodna. Można powiedzieć, że posiada efekt memo, czyli po położeniu się na nią powraca do swojego kształtu. Poduszka ta może służyć także do podłożenia pod plecy jeśli mamy problem z kręgosłupem i nas boli np. przed długim siedzeniem przed komputerem.

Wszystkie te produkty i wiele innych możemy zakupić w sklepach internetowych. Nie martwiąc się o ich dźwiganie, ponieważ kurier przyniesie je pod drzwi

Tapicer Roman Orlik proponuje w swojej ofercie oprócz sprzedaży , również renowacje i naprawy naszych mebli jak i również przyjmuje zamówienia na niestandardowe oraz indywidualne projekty. Można również zamówić materac o niestandardowych wymiarach, ponieważ tapicer zajmuje się ich produkcją.W sklepie interio mobili znajdziemy wiele ciekawych designerskich mebli wykonanych przez Tapicera Romana Orlika. Meble te wykonane są na potrzebę klientów od puf po całe komplety wypoczynkowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger