Power bank

Jeśli wybierasz dłuższą podróż i nie będziesz miał dostępu do prądu, a chcesz naładować telefon to już nie problem z pomocą przychodzi Power Bank firmy Izigsm.


Co to takiego ten Power Bank jest to po prostu ładowarka przenośnia.Jeśli chcemy z niej skorzystać w podróży należy najpierw podłączyć power banka do prądu, żeby si naładował. Następnie mamy już możliwość korzystania z niego w miejscach gdzie nie ma prądu. Produkt ten nie tylko służy do ładowania telefonów, ale także wszelkiego rodzaju sprzętu które posiadają wejście microUSB jak np. aparaty.Produkt ten ma zabezpieczenia przed przeładowaniem, całkowitym rozładowaniem czy też przed zwarciami. W zestawie znajdziemy również kabel z jednej strony końcówką USB z drugiej microUSB. Jak chcemy ładować telefon czy też aparat to wtyczkę USB wkładamy do Power bank.Natomiast wtyczkę micro USB do naszego ładowanego urządzenia.


Ten produkt jest dość mały żeby się zmieścił w każdej torebce, a także zawiera breloczek przez co możemy przypiąć go do kluczy, żeby mieć go zawsze pod ręką.


Jak widać idealne rozwiązanie dla osób przebywających większość czasu poza domem. W nagłych sytuacjach czy to w górach czy na spacerze gdy się rozładuje telefon, a trzeba wezwać pomoc zawsze możemy użyć to urządzenie i wtedy bez problemu zadzwonić. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger