Portret na płótnie My Gift Dna

Nie ma jak to piękny obraz na płótnie. Dziś zaprezentuje wam obraz wykonany przez MYGIFTDNAJest to obraz o wymiarach 60x90 wykonany na płótnie stylem flower. 


Styl flower skupia się na delikatnych, pastelowych barwach, które nadadzą Twojemu zdjęciu wiosennego i lekkiego charakteru. Spokojna kolorystyka nada wnętrzu "cieplejszy" charakter.
Sama procedura zamówienia jest bardzo prosta wystarczy wejść na stronę  >>>KLIK<<< wybrać rozmiar i ustawić zdjęcie jakie się chce, czy to z aparatu czy z telefonu. Maksymalnie po 1 dniu roboczym grafik wyśle nam gotowy projekt na maile. I po akceptacji trzeba już tylko czekać na wysyłkę. Każdy obraz na płótnie posiada ramkę wewnętrzną tzw. blejtram. 


Płótno jakie jest wykorzystywane do portretu jest płótnem wysokiej jakości. Taki portret nadaję się idealnie dla każdej osoby, która che mieć wspomnienia na ścianie;) Taki portret nadaję się idealnie na prezent czy to na urodziny , czy rocznicę czy na chrzciny. Ja postanowiłem zamówić taki portret na zbliżającą się okoliczność chrzcin. I taką pamiątkę dzieci będą miały przez lata, ponieważ wykonanie takiego porteru to zapewnia i z pewnością nie zniszczy się, ani nie wyblakną kolory bo 10 czy 20 lat. Jest to pamiątka na całe życie. 
W sklepie MYGIFTDNA możemy zamówić wiele ciekawych rzeczy dopasowanej do każdej osoby. Można tu znaleźć wiele ciekawych pozycji z własnymi grawerami czy też akcesoriami kuchennymi. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Jeśli chcesz mieć unikatowe kieliszki do wina z imieniem twoim partnera też dobrze trafiłeś bo tutaj również to jest. Jak nie masz pomysłu na prezent z pewnością znajdziesz go w tym sklepie internetowym. Już nie musisz rozmyślać i biegać po sklepach za upominek, bo okoliczności zawsze jest wiele, a tu pomysłów jest dużo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger