Nopalinia


Dziś postanowiłem opisać suplement diety na odchudzanie Nopilinia MAXPo otwarciu pudełka ukazał mi się tajemniczy proszekWgłębiając się w skład możemy znaleźć tam same naturalne produkty takie jak :  Nasiona lnu odtłuszczone, otręby owsiane, otręby pszenne, łodyga kaktusa – opuncji figowej, łuski nasion babki jajowatej , nasiona babki płesznik , źdźbła młodego jęczmienia.

Za wiele nam to nie mówi jak poszczególne składniki tego proszku działają na nasz organizm. Mianowicie opiszę każde z osobna.

Nasiona lnu odtłuszczone

Już od dawna wiadomo o pozytywnym wpływie nasion lnu na odchudzanie, ponieważ ma dużą zawartość błonnika i reguluje nasz metabolizm. Wspomagają pracę żołądka i jelit.

Otręby owsiane i pszenne

Powoduję uczucie sytości, jak i również wpływa na zwiększenie masy stolca co wpływa na prawidłową pracę jelit.

Łodyga kaktusa

Opuncja zwiększa metabolizm tłuszczów i węglowodanów, przez co wspomaga proces odchudzania.

Babka jajowata i nasiona babki płesznik

Stymulują pracę jelit, przez co częściej się wypróżniamy. Działają oczyszczająco na jelita

Źdźbła młodego jęczmienia

W aptekach znajdziemy już wiele specyfików z tym składnikiem. Co już większość wie wpływa on na obniżenie naszej wagi, a zarazem jest źródłem wielu witamin i minerałów.

Jak widać po składzie środek ten działa zbawienie szczególnie dla osób otyłych bądź dbających o linię. Dzięki zastosowaniu samych naturalnych składników może go stosować również większość alergików. Wystarczy stosować go dwa razy dziennie po jednej łyżce stołowej wymieszanej czy to w soku czy wodzie i odstawić od 5 do 30 minut do namoczenia. I tak przygotowany napój wypijać , żeby efekt był  należy pamiętać również o paru zasadach np. o wypijaniu 8 szklanek dziennie czystej wody.Produkt ten nie ma sprawić, żeby będziemy chudnąć nawet "obżerając" się, produkt ten ma za zadanie wspomóc nas w diecie, którą stosujemy dzięki niemu szybciej będziemy tracić zbędne kilogramy. Dieta dla osób mniej aktywnych powinna być do 1000 kalorii, a dla najbardziej aktywnych nawet do 1500. Jak widać taka łyżeczka tego proszku zawiera naprawdę 100% naturalne produkty wpływające zbawiennie na nasz organizm.


Więcej na stronie producenta;) Warto odwiedzić, poczytać coś więcej na temat tego produkty no i zamówić jeśli chcesz wspomóc swoją dietę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger