Dieta buddy

Na pewno nie jedna kobieta chciała schudnąć, a jej to nie wychodziło. W książce dieta Buddy jest opisany wspaniały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów


Książka "Dieta Buddy" autorstwa Dan Zigmond, Tara Cottrell jest wykonana jest w twardej okładce, co jest dużym plusem. Na wstępie mamy opisaną prawdziwy wygląd Buddy, ponieważ każdy myśli, że budda to ten "gruby" , ale mianowicie każdy tu się myli bo prawdziwy budda był przez całe życie szczupły.


 Wiele ciekawych rzeczy o jakich nie wiemy na temat buddy dowiemy się ze wstępu książki. Kolejnym etapem książki jest opisanie poszczególnych zasad co zrobić żeby schudnąć.Te teorie Buddy przetrwały aż do dzisiejszego dnia a mają już ponad 2500 lat. Najważniejsza zasada brzmi: to, co jesz, nie jest aż tak istotne jak to, kiedy jesz. Nie musisz stosować drakońskich diet, aby czuć się zdrowo i dobrze wyglądać.Więc troszkę rozwińmy ten temat. Każdy wie, że jedzenie po 18 sprzyja tyciu, ale jeszcze nie jest do końca związane z teorią buddy, ponieważ Budda twierdził, że mamy ograniczyć jedzenie do 9 godzin dziennie. W tym czasie możemy jeść ale też nie obżerać. 


W książce są pokazane naukowe dowody jakie były wykonane na myszach. Więc warto dowiedzieć się coś więcej o tej książce i poczytać.


 W książce również dowiemy się wiele rzeczy na następujące tematy: dlaczego tyje się tak łatwo, a odchudzanie bywa drogą przez mękę? czy Budda uczęszczał na crossfit i jakie ćwiczenia są najlepsze dla ciebie? jak odróżnić prawdziwy głód od zwykłych zachcianek i nieposkromionego apetytu? jak zakończyć trudny i toksyczny związek pomiędzy tobą, a twoją lodówką? 
 Książkę do ręki może wziąć każdy , nie musisz wierzyć i nie musisz być religijny, ale te porady z pewnością przydadzą się każdej osobie, która chce zrzucić zbędne kilogramy, a zobaczysz efekt już po paru dniach,tygodniach bo nikt nie powiedział że odchudzanie to łatwa rzecz przede wszystkim silna wole i moc wyzwolenia się od zachcianek.


Książka ta jest dbając o każdy szczegół, żeby czytelnik po paru stronach się nie znudził jej czytaniem. Same fakty na temat Buddy są doskonałym pomysłem, bo wiele ciekawych rzeczy można się o nim dowiedzieć.


Książkę te możemy zakupić między innymi w internetowej księgarni zdrowepodejscie.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger