Baltica - kawy

Nie ma jak to z rana pyszna kawka. Dziś zaproponuje 3 pozycje kaw Baltica 1920


1. Kawa YELLOW BOURBON

Kawa ta charakteryzuje się swoją delikatnością i niską kwasowością. Kawa ta posiada delikatne aromaty cytrusów, brzoskwini i karmelu. Idealna jest na poranne pobudzenie. Jest zarazem delikatna, ale i również pobudza i cieszy swym aromatem.Każdy kto ceni sobie wspaniały smak kawy o poranku powinien spróbować tej pozycji.

 

2. Kawa pomarańczowa 

Sama nazwa wskazuje jest to kawa aromatyzowana o smaku pomarańczowym. Idealnie nadaje się do pysznych deserów lub do nasączenia biszkoptów do tortów czy też do kaw mrożonych jak i również smakuje jako sama kawa zaparzona w tradycyjny sposób. Kto jeszcze nie próbował z pewnością musi to zrobić bo takiemu aromatu się nie zapomina. W skład wchodzi 97 % kawy i 3 % aromatu.


3. Kawa BALTICA BLEND

Jest to mieszanka kaw brazylijskich i indyjskich. Dzięki zastosowaniu tych dwóch rodzai kaw jest odpowiednio kremowa jak i również wyczuwalny jest delikatny smak orzechowo-czekoladowy. Takie połączenie kaw idealnie nadaje się na poranną pobudkę jak i również na zimne wieczory czy też do wykorzystanie do różnych deserów.


Z wszystkich trzech propozycji najbardziej posmakowała mi kawa pomarańczowa i z pewnością poleciłbym wszystkich kawy Baltica, ponieważ kawy tej firmy są idealnie dobrane, żebyśmy cieszyli się smakiem o poranku. Kawy te i wiele innych potrzebnych rzeczy do zaparzenia jak np. ekspresy można zakupić na TU.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger