Oczyszczanie organizmu w praktyce

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach nie dba się o własny organizm poprzez zabiegany tryb życia, ale można siąść do książki Alexandry Stross " Oczyszczanie organizmu w praktyce" i zapoznać się z treścią książki jak łatwo pozbyć się zbędnego balastu z organizmu


Książka jest przeznaczona dla osób, które borykają się z różnymi chorobami nawet nowotworymi , a chcieliby oczyścić swój organizm. Od początku do końca książkę się fajnie czyta i jak to nie które poradniki potrafią zanudzać w tym przypadku jest odwrotnie z ciekawością się ją czyta.
Wytłumaczone jest od podstaw co powoduję "zanieczyszczenie" naszego organizmu. Od zakwaszania organizmu poprzez prawidłowe oddychanie, a także wydalanie niepotrzebnego balastu poprzez prawidłowe wypróżnianie się. W książce są również omówione sposoby jak prawidłowo zadbać o swój organizm, żeby go oczyścić. Między innymi opisane są zabiegi zasadowe, lewatywy Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bo jak i również są opisane metody dla początkujących tak i dla zaawansowanych.


 Wiadomo, że książka nie zastąpi wizyt u lekarza, więc zanim zacznie się oczyszczać organizm wymienionymi metodami w książce warto zasięgnąć również porady lekarza. Ciekawa pozycją w książce jakie ujęła autorka są świadectwa ludzi opisujące swoje dolegliwości i skuteczność terapii oczyszczającej. 
Ta książka powinna być w każdej biblioteczce osoby, która chce zadbać o swój stan zdrowia, czy też schudnąć, a nawet się lepiej czuć duchowo, bo wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch.Wszystkie problemy w książce opisuje nam autorka Alexandra Stross, która pokonała walkę z przewlekłą chorobą dzięki czemu związała się z medycyną naturalną. 


Książkę te możemy zakupić między innymi w internetowych księgarniach takich jak: Tu i Tutaj
Więc wniosek jest krótki chcesz się czuć lepiej zadbaj o swój organizm, bo warto, a w dzisiejszych zabieganych czasach to mało kto to robi, ale zdrowie ma się jedno i trzeba o nie dbać, a z pewnością lektura ta w jakim stopniu pomoże nam. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger