Kuchnia dla całej rodziny


W moje ręce trafiła wspaniała książka Kamili Szczawińskiej pt "Kuchnia dla całej rodziny" wydawnictwa Edipresse Książki

W książce jest opisane wiele ciekawych przepisów, które możemy wykonać wspólnie z naszymi pociechami. Dzięki czemu znajdziemy dla dzieci wspaniałe zajęcie jakim jest gotowanie, a przy okazji spędzimy wspólnie miłe chwile poprzez "zabawę" w kuchni, a przy okazji dzieci nauczą się troszkę samodzielności w robieniu potraw. W książce znajdziemy takie działy jak: Zupy, Surówki i sałatki,  koktajle, soki, lemoniady. 


Wszystkie potrawy z książki są z pewnością dla całej rodziny, ponieważ zawierają porcję witamin, a co wiadomo są niezbędne szczególnie dla dzieci, a własnoręcznie przygotowane potrawy według książki przez dzieci z pewnością będą im smakowały. W książce znajdziemy przepisy np. na sałatkę z dynią


Krem wielowarzywny


Koktajl owocowo - warzywny


Jak widać na powyższych fotografiach każdy przepis zawiera zdjęcie potrawy. Tę i wiele innych książek możemy zamówić przez stronę internetową lhttp://hitsalonik.pl/produkt/kuchnia-dla-calej-rodziny . 


Autorką książki jest Kamila Szczawińska 
jedna z najsłynniejszych polskich modelek. Modelingiem zajmuje się od 15 lat. Chodziła po wybiegu m.in. u Diora, Gucciego czy Chanel.Posiada własny blog www.kamilaszczawinska.pl


Odnośnie samego wykonania książki jest wykonana dbając o każdy szczegół żeby nam ułatwić pracę w kuchni. Okładka posiada tzw. skrzydełka dzięki czemu nie pogubimy się gdy przypadkowo zamknie się nam książka. 


Ta książka powinna znaleźć się w każdym domu. Jest przeznaczona nie tylko dla całych rodziny , ale również dla osób dbający o swoją sylwetkę.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger