Owocowa rozkosz recenzja batoników i przepisMiałem okazje przetestować jako jeden z pierwszych blogerów nowy produkt z firmy Owocowa Rozkosz. 


Cóż to takiego ? Mianowicie mieszanka do przygotowania batoników, 


z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej mieszanki, gdyż czytając wykonanie zdziwiłem się, że wystarczy tylko miód i cukier dodać i już gotowa masa do wsadzenia do piekarniki. Dlatego troszkę nie wierzyłem, że wyjdą, ale ku mojemu zdziwieniu, po prostu to rewelacyjny produkt, tym bardziej jeśli brakuje ci czasu na przygotowania czasochłonnych ciast, gdy się szykuję niespodziewana wizyta gości. Drugim produktem jaki dostałem od firmy to dżem cytrynowy, który jest smaczny a zarazem orzeźwiający, bardzo smakował mojemu synkowi, który prawie cały sam zjadł do kanapek.

Składniki do batoników

Mieszanka gotowe batony granola 
100 g miodu
100 g cukru

Wykonanie

Podgrzać miód i cukier, aż się wszystko rozpuści


Przełożyć do pozostałych składników w misce i wymieszać


Wyłóż gotową masę do blaszki wyłożonej papierem


Piec 130 stopni przez ok 45 min do zrumienienia
Pokroić na ok 20 batonów


( można mrozić)

Według mnie produkt ten każdy powinien mieć w swojej szafce, ponieważ batoniki są duże lepsze niż te kupne z konserwantami i z pewnością dużo zdrowsze , bo zawierają dużo składników, które bardzo dobrze wpływają na nasz organizm, na myślenie, dodanie energii na dobry początek dnia. Oceń ten produkt na 5 + ponieważ jest szybkie proste wykonanie, a zarazem smaczna przekąska
DANE KONTAKTOWE 

Biuro w Warszawie 


SCANDIC FOOD Sp. z o.o. 
ul. Filtrowa 53 
02-057 Warszawa 
tel. +48 22 825 54 44 
fax +48 22 825 41 92 
office@scandic-food.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger