Truskawki Shipgratis
Czy truskawki muszą być tradycyjne tylko czerwone? 

Oczywiście, że nie ponieważ dzięki Shipgratis.eu mamy okazje zamowić nasiona truskawek w kolorach:białe, czarne, niebieskie, zielone, żółte.


Co zrobić żeby takie truskawki mieć? 

Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://shipgratis.eu/truskawki-rozne-kolory-100-sztuk-nasion wybierzesz kolor, który ciebie interesujesz i zamówisz koszt takich nasion to 13,60 zł za 100 nasionek

Jak uprawiać takie truskawki?

Wystarczy, że znajdziesz miejsce gdzie słońce świeci minimum 6 godzin. Powierzchnia najlepiej nadająca sie jest wiosną, ponieważ gleba jest ciepła ale nie zbyt wilgotna. następnie do ziemi dodać kompost, Zrobić  grządki w odległości 2 metry od siebie plony pojawią się w czerwcu i owocują kilka tygodni.Co zyskamy dzięki takim owocom?

Na pewno urozmaicimy swój ogródek poprzez nie typowe truskawki, które będą zaskoczeniem dla osób przechodzących koło działki. Drugą kwestią na pewno dużą będzie zainteresowanie wśród dzieci, które lubią eksperymentować i z pewnością będą chciały pokosztować takich truskawek.

Do czego możemy taki truskawki wykorzystać ?

Na pewno do wielu deserów, począwszy od ciekawych kolorowych koktajli skończywszy na przepysznych ciastach i tortach.Ja zamówiłem sobie białe truskawki, zdecydowałem się na te truskawki ponieważ mają ciekawą "historię" a to czemu? już wyjaśniam.

Białe truskawki nazywane są pineberry od ang. "pineapple" czyli smak truskawki i ananasa.Te truskawki do Europy przywędrowały z Ameryki Południowej, dzięki czemu uchroniło je przed "wyginięciem". Do Polski przywędrowały z Holandii.Zanim się pojawiły się w Europie były popularne w krajach latynowskich poprzez zmiany klimatyczne środowiska już w tamtych rejonach całkiem wyginęły.


Co wyróżnia białą truskawkę od tradycyjnych

Niedojrzałe truskawki są zielone, dojrzałe owoce są koloru białego z czerwonymi ziarenkami. 
Owoce pineberry są mniejsze niż zwykłe truskawki. 
Łodygi poszczególnych roślin osiągają wysokość kilkunastu centymetrów. 
Rośliny są odporne

Czy poleciłbym produkty z shipgratis?

W zupełności TAK. Ponieważ jest dużo nie typowych produktów, które ciężko dostać w tradycyjnym sklepie jak np. różnokolorowe truskawki czy wiele innych produktów. Produkt ten i wiele innych można zamówić na stronie www.shipgratis.eu


Post powstał dzięki firmie 


Formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://shipgratis.eu/helpdesk

Więcej informacji na www.shipgratis.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger