Noże VictorinoxDzięki współpracy z firmą www.ostry-sklep.pl otrzymałem dwa noże. Pierwszym nożem jest nóż wielofunkcyjny victorinox-5-0833


Pierwsze co zwróciło uwagę  na nóż ostre ząbkowate ostrze jak i również lekkość wykonania noża. Nóż ten nadaje się i do krojenia i do wszelkiego rodzaju prac kuchennych . Na pewno nie jedna osoba doceni jego wykonanie ponieważ jak i rączka oraz ostrze jest wykonane z wysokiej jakości materiału. Rączka jest wykonana z antypoślizgowego plastiku o dużej wytrzymałości.Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Długość ostrza: 10,5 cm
Długość całkowita: 21 cm
Wykonanie: Stal nierdzewna (ostrze), Polipropylen (rękojeść)
Waga: 26 g

Cena to tylko 16,90zł

Drugim nożem jest noz do obierania victorinox 5-0703


Jest przeznaczony do obierania warzyw i owoców . Jak poprzedni nóż jest wykonany z najwyższą doskonałością dbając o każdy szczegół, również jest bardzo lekki jak i ostry. 

Długość ostrza: 10 cm
Długość całkowita: 20,5 cm
Wykonanie: Stal nierdzewna (ostrze), Polipropylen (rękojeść)

Cena to tylko 18,90zł


Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). Nie jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

Wkrótce na moim blogu relacje z wykorzystania noży w mojej kuchni ;) 

Post powstał dzięki firmie


Kontakt 

Telefon do nas : (22) 266 83 84 oraz 884 900 303 

Telefony odbieramyw dni robocze w godzinach 10:00 - 18:00. Podobnie wygladają terminy odbiorów osobistych (aczkolwiek można telefonicznie umowić również inne).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger