Współpraca tupperware i recenzja produktów


W ramach współpracy z firmą Tupperware otrzymałem dwie rzeczy, którymi są
obieraczka pionowa (koszt 39,90 zł)  i tłuczek do ziemniaków (koszt 32,90 zł)

Obieraczka pionowa

Bardzo praktyczka obieraczka z tego względu gdyż obierzemy każdy owoc czy warzywo niezależnie od kształtu czy okrągłe czy podłużne.Produkt posiada ostre noże co zapewnia komfort obierania bez żadnego wysiłku. Obieraczka jest zaopatrzona w małe oczko na końcu rękojeści, dzięki czemu możemy bez problemu usunąć drobne zanieczyszczenia np. oczka w ziemniakach. Obieraczka wykonana jest z mocnego tworzywa. Koszt takiej obieraczki to 39,90 zł.Wygląd i funkcjonalność produktu i jego wykonanie oceniam na 5+. Jakby miał wybierać między tanimi z targu , które po paru użyciach się tępią czy też pękają to wole kupić jedną a porządną obieraczkę, która starczy naprawdę na długo jaką jest OBIERACZKA TUPPERWARE. 


Ziemniaczany tłuczek

Bardzo praktyczny w przeciwieństwie do tradycyjnych ciężkich tłuczków do ziemniaków ten jest dużo lżejszy wykonany z mocnego czarnego tworzywa. można go powiesić na haczyku co ułatwi jego szukanie po szafkach i zawsze będzie pod ręką. Jego zastosowanie jest wielorakie ponieważ można również używać go do ubijania owoców i warzyw np. do truskawek (żeby je zgnieść)w śmietanie jak i do sosów czy też musów. Został wykonany z materiału do którego nie przywierają się produkty Więc jest bardzo prosty w umyciu.Koszt takiego tłuczka to 32,90zł. Poleciłbym go każdemu komu stare ciężkie tłuczki się znudziły , szczególności te późniejsze ich mycie co zawsze było w nich uciążliwe, Zupełności dobre są również dla każdej babcinej gospodyni co się męczy z tradycyjnym tłuczkiem, bo tym bez problemu dadzą sobie radę. Jego wygląd,kształt, funkcjonalność i wykonanie oceniam również na 5.


Troszkę o samej firmie Tupperware na świecie od ponad 60 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Nasze produkty łączą w sobie najwyższą jakość, trwałość, nowoczesny design oraz wysoką funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. 
Przekonaj się jak skutecznie produkty Tupperware mogą Tobie towarzyszyć w każdym momencie dnia. Z nimi przygotujesz i podasz zdrowe posiłki dla najbliższych, wygodnie zabierzesz lunch do pracy, upieczesz słodkie smakołyki dla swoich pociech, a po męczącym dniu z łatwością odgrzejesz przechowane w lodówce zapasy, ciesząc się ich doskonałym smakiem. 

Post powstał dzięki firmie
Tupperware Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 17B, 02-676 Warszawa
Telefon: (48) 22 101 28 00
Fax: (48) 22 101 28 29Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger