Współpraca MYPROTEINW ramach współpracy z firmą MYPROTEIN otrzymałem super paczkę, z produktami , które sam wybrałem. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy, gdyż nie tylko są produkty spożywcze i zdrowe, ale również odzież. Recenzje poszczególnych produktów wraz z przepisami wkrótce na moim blogu.


Co nie co o firmie


Od załozenia w 2004 r. Myprotein® wypracowała sobie pozycję niekwestionowanego lidera europejskiego rynku odżywek. Nasze przywiązane do jakości, opieki nad klientem oraz do wysokiej jakości za rozsądną cenę pozwoliły nam od samego początku na niezwykle dynamiczny rozwój.

W 2009 r. Myprotein® otrzymała wyróżnienie ''przedsiębiorstwo roku'' w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa w północnozachodniej Anglii na targach National Business Awards. Nasze wyniki i ogólna filozofia firmy pozwoliły nam zostawić w pokonanym polu bardzo silną konkurencję,

W 2007 r. Myprotein otrzymała kolejną nagrodę, tym razem od CBI (Confederation of British Industry). Na prestiżowych targach Growing Business Awards otrzymała wyróżnienie National Young Company of the Year.


O to co znajdowało się w paczce:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger