Współpraca GraalDziś otrzymałem paczkę z puszkami rybnymi GRAAL


W paczce znajdowały się:

1. Dwie puszki makreli z papryczką piri-piri


2. Dwie puszki makreli z pastą pomidorowo-czosnkową


3. Dwie puszki makreli w sosie pomidorowymŹródło białka

Białko bierze udział w niemal wszystkich procesach organizmu. Dlatego jest niezwykle potrzebnym składnikiem odżywczym. Białko pochodzące z ryb jest lepiej przyswajalne. Makrela i śledź są w czołówce ryb pod względem jego zawartości.

Źródło Omega-3

Makrela to trzecia pod względem ilości kwasów Omega-3 w mięsie ryba. Ten składnik wpływa pozytywnie, m.in. na układ krążenia.

Źródło witamin i mikroelementów

Mięso śledzia to bogactwo witaminy D. Dzięki niej prawidłowo wchłaniane są wapń i fosfor – budulce układu kostnego. Makrela i śledź obfitują w magnez, który wpływa na prawidłowe działanie, m.in. układu nerwowego i mięśni.


4. Po dwie puszki polędwicy z łososia w sosie włoskim, w sosie koperkowym, w oleju pastą pesto. Po dwie puszki sardynek z plasterkiem cytryny, w oleju z pastą pomidorowo-czosnkową, w oleju z papryką chili.


Źródło kwasu Omega 3 i Omega 6
Porcja naszego łososia zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, które chronią przed miażdżycami i zawałami serca oraz chronią przed zakażeniami i przyspieszają gojenie ran.

Źródło witamin i minerałów

Mięso łososia zawiera duże ilości witamin z grupy B, a także witaminę A, D i E. Dodatkowo jest bogate w jod, potas, cynk, selen, fosfor i wapń.

Idealna porcja

Puszka kawałków łososia to zbilansowana i smaczna przekąska, zawierająca komplet wartości odżywczych. Dzięki przepisowi na opakowaniu można przygotować szybkie i pożywne danie.CO NIECO O FIRMIE


Graal istnieje na rynku od 1989 roku. Jest największym krajowym producentem konserw rybnych.

Ryba jako symbol zdrowego odżywiania jest również symbolem naszych produktów, które zamierzamy z powodzeniem sprzedawać w Unii Europejskiej i poza jej granicami.

Post powstał dzięki firmie
KONTAKT


GRAAL S.A.
ul. Zachodnia 22
84-200 Wejherowo
NIP: 588-20-01-859 Sad Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sadowego
NR KRS: 0000205630
K. zakładowy.: 80.564.850 PLN
K. wpłacony: 80.564.850 PLN


tel.: 58 677 58 20 e-mail: biuro@graal.pl
fax: 58 677 28 43 


1 komentarz:

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger