Współpraca OLINIW ramach współpracy z firmą OLINI 
otrzymałem olej kokosowy i wiórki kokosowe


Troszkę o oleju kokosowym


Olej kokosowy jest olejem roślinnym powstającym poprzez tłoczenie twardego miąższu orzechów palmy kokosowej. Kupując warto zwrócić uwagę, aby olej był tłoczony na zimno.Jest tłuszczem bogatym w cenne właściwości. Znajdziemy w nim nasycone kwasy tłuszczowe (m.in. kwas laurynowy, palmitynowy, kaprylowy), jak i nasycone (m.in. kwas oleinowy, linolenowy). Zawiera witaminę B2, B6, E i C, kwas foliowy, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk. Wzmacnia odporność, ma działanie przeciwwirusowe i antybakteryjne, wspomaga pracę układu pokarmowego, przyśpiesza przemianę materii. Obniża ryzyko cukrzycy, chorób serca i poprawia poziom cholesterolu. Zawiera naturalne antyoksydanty - zwalcza wolne rodniki przyczyniając się tym samym do opóźnienia procesów starzenia się skóry. Chroni ją także przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. 


Olej Olini tłoczony jest na zimno, w temperaturze nieprzekraczającej 40°C, dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości odżywcze. 
Olej kokosowy Olini jest w 100% naturalny, w procesie produkcji nie dodajemy żadnych barwników, konserwantów ani ulepszaczy. Swój piękny biały kolor zawdzięcza najlepszej jakości wyselekcjonowanym ziarnom polskiego lnu.
Z pewnością wykorzystam do wielu przepisów, które opublikuje na moim blogu

Post powstał dzięki firmie

Zadzwoń na  infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00 pod numer 693 222 687 lub napisz  na sklep@olini.pl

Znajdziesz również na facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Smakusiowy
blog wielotematyczny
, Blogger